Maakt u al gebruik van het EPD binnen Medicore? Binnen Medicore staat het EPD niet alleen voor Elektronisch Patiëntendossier, maar ook voor Efficiënt, Praktisch en Direct printen. Wist u dat u binnen tien seconden een gespreksverslag kunt omtoveren tot een mooi opgemaakte huisartsbrief? Hieronder vindt u drie redenen om meer gebruik te gaan maken van het EPD.
Efficiënt
Binnen Medicore bestaat er de mogelijkheid om diverse extra gegevens centraal op te slaan in het medisch dossier van de cliënt. Doordat u alle gegevens bij elkaar heeft hoeft u niet lang te zoeken naar bijvoorbeeld de reden van aanmelding, een kopie van het paspoort of rijbewijs of de laboratoriumuitslagen. U ziet gelijk wat er in het laatste gesprek met de cliënt besproken is. Aangezien u geen tijd meer kwijt bent met het zoeken in grote dossierkasten kunt u efficiënter werken en heeft u meer tijd over voor uw dagelijkse werkzaamheden. Wanneer u normaal per cliënt drie minuten moet zoeken naar het medisch dossier en u heeft acht consulten op een dag, levert het EPD u toch al snel 24 minuten per dag aan tijdsbesparing op. Dat betekent ongeveer twee uur aan tijdswinst per week en 104 uur op jaarbasis.
Praktisch
U hoeft geen papieren dossier meer bij te houden: dit bespaart u kasten met papierwerk. Ook wordt er iedere dag een back-up van uw gegevens gemaakt en hoeft u zich geen zorgen te maken over het terugvinden van uw gegevens.
Direct Printen
Door een directe koppeling te maken tussen brieven en formulieren kunt u met één druk op de knop een gespreksverslag omzetten naar een huisartsenbrief met anamnese en automatisch voorzien van DSM-IV score. Waar u normaal gesproken een half uur bezig bent met het opstellen van een brief aan de huisarts duurt het u nu slechts tien seconden om een brief te selecteren en te printen.
Mocht u nog vragen en/of opmerkingen hebben over bovenstaande informatie neemt u dan gerust contact op met Wieke Aarts, consultant Medicore Consultancy op telefoonnummer 030-60 70 200 of mail naar wieke.aarts@medicore.nl.