Hebt u het UZI-servercertificaat al aangevraagd?

Binnen het Medicore Informatiesysteem (MCIS) versie 2.3 is een nieuwe functionaliteit toegevoegd met betrekking tot het UZI-servercertificaat. Met het servercertificaat van het UZI-register kan een patiënt met zijn of haar Burger Service Nummer (BSN) worden ingevoerd. De gegevens van de patiënt worden vervolgens, naar gelang bekend, automatisch gevuld in combinatie met het Vecozo certificaat. 

Hoe vraagt u het servercertificaat aan?
Het servercertificaat kunt u aanvragen bij het UZI-register. Hiervoor moet u echter wel abonnee bij het UZI-register zijn. Bent u nog geen abonnee dan moet u eerst abonnee worden. Dan kunt u het servercertificaat aanvragen.

Voordat u het servercertificaat bij het UZI-register aanvraagt moet u bij de Service Desk van Medicore (servicedesk@medicore.nl) een RSA sleutelpaar en PKCS#10 bestand aanvragen. Dit PKCS#10 bestand geeft aan dat de verbinding naar uw MCIS omgeving een veilige verbinding is. U stuurt het PKCS#10 bestand per e-mail naar info@uzi-register.nl. In het onderwerp van de e-mail vermeldt u de systeemnaam (.......medicore.nl) en uw abonneenaam.

 

Vervolgens kunt u op de site van het UZI-register het aanvraagformulier m.b.t. het servercertificaat invullen. Wanneer de aanvraag door het UZI-register is goedgekeurd krijgt u een brief met daarop enkele gegevens met betrekking tot het servercertificaat. U kunt vervolgens het servercertificaat ophalen en installeren in uw MCIS omgeving.

Het is van belang dat wanneer het servercertificaat is geïnstalleerd u dit communiceert naar de servicedesk van Medicore. De servicedesk zal vervolgens een feature aanzetten binnen uw omgeving waarmee u daadwerkelijk een patiënt kunt inschrijven middels het BSN.

 

Bewaren van het servercertificaat

Het is belangrijk dat het servercertificaat na installatie op een veilige plek wordt opgeslagen. Het liefst met een back-up zodat u altijd toegang heeft tot het certificaat.

Wat kan Medicore voor u doen?

Medicore kan vanuit het projectplan ‘Beheer UZI certificaten':

  • Het servercertificaat voor u ophalen;
  • Het servercertificaat installeren in uw omgeving;
  • De feature aanzetten.

 

Daarnaast brengt Medicore uw servercertificaat en de bijbehorende wachtwoorden onder op een veilige. Hier wordt ook een back-up van gemaakt.

Het enige wat u dan nog hoeft te doen is het aanvragen van het servercertificaat.  


Voordelen voor u:

 

  • U hoeft het servercertificaat niet zelf op te halen en te installeren;
  • U hoeft niet bij de servicedesk aan te geven dat het servercertificaat geïnstalleerd is;
  • U hoeft zich geen zorgen te maken over het beheer van het servercertificaat;
  • U wordt op de hoogte gehouden over de verlenging van uw servercertificaat.

 

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marleen Ruczynski op het nummer 030-6070212 of per e-mail via marleen.ruczynski@medicore.nl

Mocht u nog vragen en/of opmerkingen hebben over bovenstaande informatie neemt u dan gerust contact op met Marleen Ruczynski, projectmanager Medicore Consultancy (telefoonnummer 030-6070200 of marleen.ruczynski@medicore.nl) of met uw vaste contactpersoon binnen Medicore.

Disclaimer: Medicore spant zich ervoor in de inhoud van deze website regelmatig te actualiseren en/of aan te vullen. Bij het verzamelen en weergeven is de meeste zorg betracht, echter kunnen wij niet voorkomen dat de verstrekte informatie niet correct en/of up-to-date is. De op deze website verstrekte informatie is verkregen uit diverse bronnen en is louter informatief. Medicore kan dientengevolge niet aansprakelijk worden gesteld voor onjuiste of onvolledige informatie. Uiteraard wordt de informatie telkens aangepast indien dit wordt ingegeven door veranderde wet- en regelgeving.
Contact
Medicore
Kanaalweg 29
3526 KM Utrecht
T:
H:
F:
+031(0)30-6070200
+031(0)30-6070202
+031(0)30-6070299
Laatste vacatures
» Allround Manager Marketing en...
» Ervaren Software Tester
» Junior PHP Developer voor...
Disclaimer en Copyright
» Download

©2009 Medicore